Google+

TRANSPORT 

Woohoo'st tellides saad valida enda jaoks kõige mugavama kauba kohaletoimetamise viisi. Võid tellida kauba nii pakiautomaati kui postkontorisse või lase kaup otse ukse taha sõidutada. 

 

- Kauba saad kätte kiiresti - paki paneme teele kohe kui oled tellimuse esitanud ja kauba eest tasunud!

- Juhul kui sinu tellimuse summa ületab 35€, saadame kauba sulle Eesti piires tasuta, vahet pole kui suur on pakk. 

- Kauba paneme teele pärast makse laekumist tööpäevadel. Nädalavahetusel ja riiklikel pühadel puhkame ka meie.

- Juhul kui mõnel erakordsel põhjusel peaks tekkima viivitus, anname sellest sulle kohe meili teel teada.

 

Itella SmartPost pakiautomaat      2.50€

Kauba saabumisel pakiautomaati saadetakse sinu mobiilile vastava sisuga SMS. Sõnumis tuletatakse meelde, millisesse pakiautomaati kauba tellisid, millistel aegadel kauba kätte saad ning sõnumis on ka personaalne kood, mille sisestamisel pakiautomaadi puutetundlikule ekraanile, avaneb automaadi uks.

Itella SmartPosti pakiautomaadis hoitakse sinu pakki 7 päeva.

 

Omniva pakiautomaat        2.50€

Kauba saabumisel saadetakse sulle SMS, kus on kirjas pakiautomaadi asukoht, uksekood, tagastuskood ja hoiutähtaja lõpp. Sisesta uksekood pakiautomaadi puutetundlikul ekraanil ja saadki paki kätte ning seda sõltumata kellaajast, sest õues asuvaid pakiautomaate saad kasutada 24 tundi ööpäevas. Omniva pakiautomaadis hoitakse sinu pakki 7 päeva.

 

Omniva kuller          5€

Paki saabumisel võtab Omniva kuller sinuga ühendust ja lepib kokku paki kättetoimetamise aja. Juhul kui sind ei õnnestu telefoni teel tabada, toimetatakse sinu pakk lähimasse postiasutusse ja saadetakse sulle paki saabumise teade, mille alusel saad paki, teatel olevast postiasutusest kätte. Postkontoris hoitakse sinu pakki 21 päeva.

 

Postkontor    3.50€

Paki võid ka tellida endale kõige sobivamasse postkontorisse. Kui sinu tellimus jõuab postkontorisse, saadetakse sulle posti kiri infoga, kuidas ja kust paki kätte saad. Pakile järele minnes, ära unusta kaasa võtta ka isikut tõendav dokument.