Google+

                  KUIDAS OSTA?      

Woohoo netipoes ei ole vaja registreeruda ja sisse logida ning erinevalt paljudest teistest ei ole meie lehel toodete pildid illustreerivad - what you see is what you get!

Selleks, et oma lemmikud üles leida, võid kasutada otsingukasti ekraani paremas ülaservas või veelgi lihtsam on leida sind huvitavaid tooteid rippmenüüst eseme, suuruse või brändi järgi valides.

 

Ostmiseks tee nii:

- Vali välja sobiv toode ja klõpsa südamega nuppu: "Lisa ostukorvi."

- Avanenud aknast vali, kas tahad edasi shopata, või soovid toote kohe ära osta.

- Juhul kui shoppad edasi, siis saad igal ajahetkel minna ostukorvi, klõpsates südamega ostukorvi nuppu ekraani paremas ülaservas. Sealt näed ka mitu toodet oled välja valinud ja kui suur on hetke ostusumma.

- Ostukorvis saad veel enda poolt valitud tooted üle vaadata ja nii nagu tavalises kaupluses, võid ka siin mõnest tootest loobuda, kuigi targem oleks ära tellida ja kodus proovida, sest 14 päeva jooksul võid meile toote tagastada.

- Kui oled oma lõpliku valiku teinud, siis täida väljad vajalike andmetega ja vali sobiv transpordiviis ning klõpsa nuppu "Edasi".

- Seejärel vali endale sobiv makseviis, misjärel süsteem suunab sind riigile kuuluva Maksekeskuse keskkonda, kus tuleb teha valik uuesti ja tasuda kauba eest. Pärast makse Woohoo kontole laekumist paneme kauba teele!

 

Head shoppamist ja palju WOOHOO leide!