Google+

MÜÜGITINGIMUSED 

1. ÜLDINE

1.1. Käesolevad müügitingimused reguleerivad Woohoo OÜ, registrikood 12640710, Rulli tn 8, Tallinn (edaspidi Woohoo) ja ostu sooritanud isiku (edaspidi Klient) vahel tekkivaid õigussuhteid toodete ostmisel-müümisel woohoo.ee ostukeskkonnas.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Woohoo vahendusel toodete turustamisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigi seadused.

1.3. Woohoo võib muuta e-poe müügitingimusi ja toodete hindasid. Muudatustest teavitatakse e-poe keskkonnas. Tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtivaid tingimusi ja hindu.

 

2. HIND

2.1. Toodete hinnad on toodud toodete lehel ning hinnad sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu 20%.

2.2. Toodete hinnale lisandub kliendi poolt valitud tarneviisile vastav kohaletoimetamise tasu. Tarneviis valitakse ning kohaletoimetamistasu arvutatakse ostukorvis.

2.3. Kõikide tellimuste puhul, mille summa on 35€ või rohkem, on kohaletoimetamine Eesti piires tasuta.

2.4. Kõik hinnad Woohoo.ee kodulehel on reaalajas ja üldjuhul on kõik kaubad saadaval. Juhul kui mõni toode ei ole hetkel saadaval, kuid on ostu vormistamise hetkel olnud aktiivne, kantakse kauba eest Kliendi poolt tasutud raha automaatselt tagasi tema pangakontole.

 

3. TELLIMUSE VORMISTAMINE

3.1. Klient lisab toote ostukorvi pärast toote valimist ning tootelehel nupu "Lisa ostukorvi" vajutamist.

3.2. Ostukorvist on võimalik tooteid soovikorral kustutada.

3.3. Ostukorvi lehel tuleb sisestada nõutavad andmed, valida makseviis, nõustuda tingimustega ja kinnitada ost.

3.4. Arve saadetakse kliendile peale tellimuse kinnitamist, kliendi poolt sisestatud e-maili aadressile.

3.5. Toodete müügileping loetakse sõlmituks arvates arve järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Woohoo arvelduskontole.

 

4. TASUMINE

4.1. Woohoo e-poes sooritatud ostude eest tasub klient 100% ettemaksuna.

4.2. Kliendil on võimalik kasutada tasumiseks pangalinke (Swedbank, SEB, Nordea, Danske, Krediidipank).

4.3. Tasumine toimub väljaspool e-poodi turvalises keskkonnas. Woohool puudub ligipääs Kliendi panga- ja krediitkaardi andmetele.

4.4. Tellimuse esitamise ning tasumise järgselt saadetakse Kliendile e-posti teel tellimuse kinnitus, kauba kättetoimetamisel lisatakse saadetisele arve ja tagastusleht.

 

5. TOODETE KOHALETOIMETAMINE

5.1. Woohoo e-pood tarnib kaupasid ainult Eesti Vabariigi piires.

5.2. Klient saab tarneviisina valida Itella SmartPost pakiautomaatide, Omniva pakiautomaatide, Omniva kulleri ja Eesti Posti postkontori pakutavate teenuste vahel.

5.3. Klient tasub toodete kohaletoimetamisega kaasnevad kulud. Sõltuvalt teenusepakkujast, on saadetise tasu:

Itella SmartPost pakiautomaat: € 2.5

Omniva pakiautomaat: € 2.5

Omniva kuller: € 5

Postkontor: € 3.5

5.4. Kõikide tellimuste puhul, mille summa on 35€ või rohkem, on kohaletoimetamine Eesti piires tasuta.

5.5. Woohoo annab kauba postiasutusele lähetamiseks üle hiljemalt kolme tööpäeva jooksul pärast tellimuse kinnitamist. Toote kohalejõudmise orienteeruv aeg on 1 - 3 tööpäeva, sõltuvalt postiasutuse operatiivsusest.

5.6. Juhul kui kauba väljastamine viibib, annab Woohoo sellest kliendile e-posti teel viivitamatult teada.

 

6. TAGANEMISÕIGUS

6.1. Kliendil on õigus põhjust avaldamata tehingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul, täites saadetises oleva tagastuslehe ja saates kauba tagasi.

6.2. Tellimuse tühistamisel või tellimusest taganemise korral tagastatakse kliendile ostu eest tasutud summa koos transpordi maksumusega kliendi poolt näidatud pangakontole hiljemalt 14 kalendripäeva jooksul, arvates hetkest, mil kaup Woohoo lattu tagasi jõuab.

6.3. Toote tagastamise ja vahetamise eelduseks on täiesti kasutamata toode, millel on alles kõik etiketid, millega kaup kliendile saadeti. Tagastus aktsepteeritakse ainult koos täidetud tagastusvormiga.

 

7. PRETENSIOONI ESITAMINE

7.1. Toodete nõuetele mittevastavuse ja puuduste eest vastutab Woohoo 2 aasta jooksul alates toodete  kliendi poolt vastu võtmisest.

7.2. Toote nõuetele mittevastavuse või toote puuduste avastamisel kohustub Klient sellest koheselt Woohoo'd teavitama, saates vastava info e-posti aadressile woohoo@woohoo.ee või kirjalikult Woohoo OÜ aadressile Rulli 8, 11214 Tallinn. Klient esitab oma kaebuses vähemalt ostu sooritamise kuupäeva, toote puuduse kirjelduse ning Woohoo'le esitatava nõude.

7.3.Kliendi eelnäidatud viisil esitatud kaebusele vastab Woohoo esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 15 päeva jooksul.   

7.4. Toote tagastamise eelduseks on Kliendile väljastatud arve.

7.5. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Kliendil õigus nõuda toote parandamist või asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või tagastada toode Woohoo kulul.

7.6. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral hüvitatakse Kliendile toote eest tasutud summa koos transpordimaksumusega Kliendi poolt näidatud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul arvates toote tagastamisest.

7.7. Woohoo ei vastuta ega hüvita kliendile tehtud kulutusi toote nõuetele mittevastavuse või puuduste korral, kui:

7.7.1. Toode on halvenenud/kahjustunud kliendi süül;

7.7.2. Puudused on tekkinud toote mittesihtotstarbelise kasutamise, s.h. hooldusjuhise mittejärgimise, tagajärjel;

7.7.3. Toode on muutunud tavapärasel kasutamisel tekkinud loomuliku kulumise tõttu.

7.7.4. Puudub ostu sooritamist tõendav dokument.

7.8. Kliendi ja Woohoo vahel tekkinud erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamise korral on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseameti kaudu tarbijakaebuste komisjoni. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigi seadustest.

 

8. VASTUTUS

8.1. Woohoo vastutab Kliendi ees ja Klient vastutab Woohoo ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

8.2. Woohoo ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Woohoo ei saanud mõjutada ning mille saabumist Woohoo ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud). 

 

 

9. ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

9.1. Woohoo e-poe tellimuste keskkonnas Kliendi poolt sisestatud andmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset informatsiooni. Woohoo ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandatele osapooltele.

9.2. Andmeside Kliendi ja pankade ning kaardimaksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab Kliendi isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Woohoo'l puudub ligipääs Kliendi konfidentsiaalsetele panga- ja maksekaardi rekvisiitidele.